***HLÍDÁNÍ PEJSKŮ*** 


 

Vážení zákazníci, jako další služby našeho salonu nabízíme celoroční hlídání a ubytování pejsků v době Vaší nepřítomnosti. (dovolená, prázdniny, lázně,…)

 

Vašeho psího kamaráda Vám rádi pohlídáme v domácím prostředí, kde s námi žije v rodině. Není tudíž stresován samotou, nepříznivým počasím v kotcích. Zajišťujeme pravidelné krmení , případné podávání léků, venčení, procházky v krásné přírodě Českého středohoří a další aktivity dle Vašich požadavků tak, aby se u nás pejsek po dobu Vaší nepřítomnosti cítil co nejlépe.

Snažíme se respektovat návyky pejska, jako je doba krmení, mazlení a venčení, na které je pejsek zvyklý. Pro pejsky, kteří potřebují mít „svůj klid“ máme připraven samostatný prostor v domě, kde mohou nerušeně odpočívat s možností využití zahrady.

 

Naše podmínky přijetí do hotelu:

1)  Očkovací průkaz s platným očkováním proti (vzteklině, psince, infekčnímu kašli, parvoviróze, leptospiróze – nejlépe pětikombinaci). Chráníme tak nejen sebe, ale i naše čtyřnohé zákazníky.

2)  Pes musí být zdráv a nesmí jevit známky onemocnění (průjem, apatie, třes, výtoky, zvracení, neléčené kožní problémy, záněty zvukovodů, ale také nesmí mít vnitřní a vnější parazity.

3)  Pejska minimálně týden před pobytem v hotelu musíte odčervit, případně Vám ho můžeme odčervit my.

4)  Háravé feny pro nás nejsou překážkou.

5)  Psi s projevem agresivity nehlídáme.

6)  Doporučujeme spolu s pejskem dodat i krmivo, na které je zvyklý.

DOPORUČUJEME :

Spolu s pejskem přinést i jeho vlastní misky na jídlo a pití, na které je zvyklý, jeho pelíšek, hračky,atd., aby co nejméně pociťoval stres z nového prostředí.

Spolupracujeme s veterinární klinikou LIVE Litoměřice i s veterinární ordinaci pod Mostnou horou.

U nás je možné  pohlídat i jiné domácí mazlíčky .

Manžel je profesionální zoolog a zvířátka se stala naším společným koníčkem, ke kterému vedeme i naše dvě děti.

Dokážeme se postarat i o jiná zvířátka zvyklá žít v bytě, jako jsou králíčci, fretky, nejrůznější hlodavci, ptáci, plazi, obojživelníci, apod. Samozřejmostí je dovezení zvířátka včetně jeho vlastního obydlí, tj. klecí, teráriem apod., spolu s dodáním potřebného krmiva na dobu trvání pobytu.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ceny :

Pes – 1 den (24 hodin)                                                           200,-Kč ( To je pro zajímavost 8,40 Kč/ 1 hod.)

Ostatní mazlíčci (papoušci, andulky, želvy, hadi, aj.      50 – 100,-Kč/ 1 den, rozmezí řeší spotřebu el.energie např. u terarijních zvířat apod.

 ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Rádi Vám zodpovíme jakýkoliv dotaz na tel.: 416 733529, mob.: 737 810377

Těším se na Vaší návštěvu. Přeji mnoho úspěchů a radostí s Vašimi psími miláčky. 

Zdraví majitelka salonu Lenka Fraňková