Štěňata - Puppies - Welpen

A je to tady. V naší chovatelské stanici se poprvé narodila štěňátka malých černostříbřitých kníračů. Krásně přibírají, mají se k světu, a těší se na nové páníčky.

Štěňátka už jsou v nových domovech.

Tak už jsou na světě, 12.2.2023 se narodili 4 pejsci a 2 fenky. Máme radost a těšíme se, že z nich budou stejně šikovní a pěkní knírači jako jejich  rodiče a předci v rodokmenu.

1.week Rádi spíme, jíme a zase spíme

         

2.týden videa

3.týden videa

 

4.týden videa

 

5.týden videa

 

Bereme rezervace na štěňátka.  

 

 

Nathaly Sluneční paprsek     &       Hype Boy Radinie

 

  INFO

Plánujeme krytí naší fenky Keen Katrin z Dixie (malý knírač)- 12.2022

INFO

 

Všechna štěňátka z vrhu R jsou ve svých nových domovech.

 

Tak už jsou na světě, 14.1.2022 se narodilo 5 pejsků a 3 fenky. Máme radost a těšíme se, že z nich budou stejně šikovní a pěkní knírači jako jejich  rodiče a předci v rodokmenu.

 

1.týden Rádi spíme, jíme a zase spíme

   

 

 2.týden   štěňátka už začínají vidět, slyšet a zatím nejistými krůčky zdolávají stéle větší vzdálenosti ve svém porodním boxu

 

3.týden   štěňátka rostou jako z vody, jsou jim 3 týdny, vidí, slyší a učí se baštit sami. Když zrovna nespí, zkoumají své okolí, nebo něžně zápasí.  

 

4.týden štěňátka začínají rychle chodit, hrají si a mají první zuby, dělají průzkum bytu a začínají si hrát s plyšovými hračkami a míčky.  

 

 

5.týden štěňátka sílí, váží přes 4 kg, běhají už na zahradě a tráví víc času venku při hrách, baští už také namleté maso.    

 

6.týden   štěňátka , váží okolo 6 kg, od rána do večera jsou už na zahradě, pokud je pěkné počasí, hrají si spolu a máma je učí bojovat a zahradničit   

 

7.týden   štěňátka  váží okolo 8 kg,  aktivně okupují celou zahradu a snaží se zúčastňovat her s velkými psy. Milují návštěvy, kterých měli opravdu hodně.       

 

Hurá, 15.12.2021 byla potvrzena březost naší fenky Nathaly Sluneční paprsek. Oba rodiče jsou temperamentní s chutí do práce (stopy, obrana, poslušnost), pěkné stavby těla, plnochrupí s nůžkovým skusem, tmavým okem, výborný sociál, mají rádi vodu a milují rodinu. Oba rodiče mají  zdravotními testy.

Bereme záznamy na štěňátka, která se narodí přibližně v polovině ledna 2022.

 

   

 

      

 

 

Kontakt : mobil-737 810 377, 416 733 529,

e-mail: lenka.frankova@tiscali.cz